X
Back to the top

Bubble Football

Logo nauki

Wykwalifikowana kadra

Nasi animatorzy to pasjonaci oraz profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca z najmłodszymi sportowcami to codzienna przyjemność.

Logo myślenia

Innowacyjny trening

Jeśli chciałbyś wpompować odrobinę szaleństwa w swoje życie to Bubble Football oraz Archery Tag będą dla Ciebie świetną odmianą, a przy okazji niezapomnianą zabawą.

Logo zwycięzcy

Gwarantowany uśmiech

Zabawa z nami to świetnie spędzony czas bez względu na wiek. Zderz się z napompowanym szaleństwem i odkryj w sobie radość.

Czym są Napompowani?

Bubble Football jest to innowacyjna odmiana tradycyjnej piłki nożnej podczas której zawodnicy umieszczeni są w dmuchanych kulach. Nasze sferyczne dmuchańce to propozycja nie tylko dla zwolenników klasycznego futbolu, ale dla wszystkich osób, które chcą poczuć nowe, sportowe emocje. Jeżeli masz już dość rutynowych zabaw i szukasz wyjątkowej atrakcji dla swojego dziecka, spróbuj z nami. Wskocz w inny wymiar rozrywki!

Dla kogo?

Bubble Football jest dedykowany dla dzieci od 6 roku życia oraz dla osób dorosłych, które lubią rywalizację i aktywność fizyczną w nowoczesnym wydaniu. Dmuchane kule są idealnym połączeniem sportu i radosnej zabawy.

Dziewczynka w pomarańczowej dmuchanej kuli
Trening piłki nożnej w dmuchanych kulach w Warszawie

Gdzie?

W naszych napompowanych kulach można bawić się na boisku, trawie, piasku, śniegu, tartanie lub w hali sportowej. Jedyny warunek jaki musi być spełniony to gładkie podłoże bez ostrych przedmiotów, które mogłyby uszkodzić nasze piłki.

Dmuchańce będą świetnym urozmaiceniem podczas dziecięcych urodzin, pikników, festynów lub eventów sportowo-rekreacyjnych.

Czy to bezpieczne?

Absolutnie tak. Zabawa dzięki napełnionej powietrzem, sprężystej kuli jest o wiele bardziej bezpieczna niż klasyczny sport.

Podczas pobytu w naszej kuli możliwe są zderzenia, ekwilibrystyczne przewrotki czy akrobacje bez martwienia się o kontuzje, gdyż nasze kule zawsze w sposób bezpieczny amortyzują napompowanego uczestnika.

Trenerzy Napompowani Bubble Football

Galeria zdjęć

Gotowi by zacząć?

Już dziś wybierz swoją ulubioną zabawę i zarezerwuj termin!

0

Meczy Bubble Football

0

Pojedynków Archery Tag

0

Zadowolonych uczestników zabaw

Wspaniała zabawa! Dużo różnych konkurencji. Bardzo fajnie prowadzący Trener. Gorąco polecam!Joanna

Dużo zabawy, mnóstwo śmiechu, bardzo fajnie zorganizowane ⚽️ Polecam każdemu doświadczyć takiej formy rozrywki ???? ⚽️???? w jednymNorbert

Powiedzieć, że impreza była udana to grzech. Była baaaardzo udana. Mega, hiper, super - opinie młodych uczestników imienin córki. Świetna organizacja, super opieka, wspaniała zabawa. Polecam wszystkim, którzy chcą sprawić oryginalną niespodziankę swoim pociechom.Marta

W sali Figle gościliśmy NAPOMPOWANYCH podczas półkolonii. Wrażenia dzieci bezcenne! Dziękujemy i polecamy wszystkim! U nas będą często podczas urodzin jako atrakcja.Małgorzata

Polecam, profesjonalna organizacja i dużo dobrej zabawy. Chłopaki byli bardzo zadowoleni. Fajna forma spędzania wolnego czasu, dobry pomysł na urodziny czy wyjście integracyjne. Michał

Logo Napompowani Bubble Football

Godziny pracy

Pn - Pt9:00 - 21:00
Weekend10:00 - 20:00

Kontakt

795 424 533

Projekt i realizacja Mateusz Turek