X
Back to the top

Content | Team

Dominika

Absolwentka Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Uwielbia wszelką aktywność fizyczną, od najmłodszych lat była związana z gimnastyką artystyczną. Świetnie odnajduje się w roli koordynatora treningów, zajęć oraz urodzin – dzięki jej pomocy zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nieoceniona i niezastąpiona w napompowanej drużynie.

 

Michał

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, który ze sportem związany jest od najmłodszych lat. Początkowe szlify zdobywał jako wieloletni zawodnik m.in. Legii Warszawa, aby później rozpocząć przygodę jako trener. Od ośmiu lat związany z jedną z warszawskich akademii piłkarskich gdzie spełnia się jako pasjonat pracy z najmłodszymi oraz zdobywa kolejne doświadczenia podczas licznych staży oraz merytorycznych szkoleń. Wykazuje dużą kreatywność podczas zajęć, a także zawsze pamięta o dobrej zabawie!

 

Marcin

Pasjonat sportu pod każda postacią. Zawodnik, kibic i przede wszystkim trener. Pracuje z dziećmi w dwóch warszawskich klubach piłki nożnej. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego. W 2010 roku zdobył licencje trenerską UEFA B. Animator na wyjazdach szkolnych, obozach sportowych i wycieczkach. Najnowsze ogniwo napompowanej drużyny.

Logo Napompowani Bubble Football

Godziny pracy

Pn - Pt9:00 - 21:00
Weekend10:00 - 20:00

Kontakt

795 424 533

Projekt i realizacja Mateusz Turek