Impreza firmowa w Warszawie nie musi być nudna. Jak sprawić, żeby była ona zapamiętana przez twoich pracowników? Jednym z pomysłów na udaną imprezę firmową jest Bubble Football. To nowa dyscyplina sportowa, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Na czym polega Bubble Football i jak ją zorganizować na imprezie firmowej? Poznaj tajniki dmuchanych kul i ciesz się z niesamowitej zabawy.

Impreza firmowa w Warszawie w dmuchanych kulach

Bubble Football to gra integracyjna, w której zawodnicy podzieleni są na dwa zespoły i rywalizują ze sobą w dmuchanych kulach. Głównym zadaniem każdej grupy jest zdobycie jak największej ilości bramek. W trakcie gry dopuszczone są fikołki, uderzenia kulą w przeciwnika, akrobacje oraz zderzenia. Kule w Bubble Football amortyzują każde uderzenie, dzięki czemu jest to w pełni bezpieczny sport. Kontuzje w tej grze są rzadkością, dzięki kształtowi i ergonomii dmuchanych kul. Gra w Bubble Football wyzwala mnóstwo energii i radości, a filmy nagrane z rozgrywki są wyjątkową pamiątką na lata. Bubble Football Napompowani

Jak zorganizować imprezę firmową z Bubble Football?

Impreza firmowa w Warszawie z Bubble Football może odbyć się właściwie w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu. Pamiętaj jedynie o zabezpieczeniu terenu poprzez usunięcie niebezpiecznych przedmiotów, które mogłyby uszkodzić dmuchane kule. Przy organizacji rozgrywki w Bubble Football współpracujemy z najlepszymi klubami sportowymi w Warszawie m.in. Klub Piłkarski Legion Warszawa, ŁKS Łomianki, Hulakula, KS Ursus, Wilczki, Soccer Arena, Trzecia Strefa, New Age Fitness, Akademia Piłkarska Zina. To tylko kilka obiektów, w których razem z nami możecie zorganizować udaną imprezę firmową w dmuchanych kulach. Jeśli jesteś koordynatorem wydarzenia skontaktuj się z nami, a my podpowiemy jak wybrać najlepsze miejsce dla rozgrywki. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji terminu.

Najważniejsze zasady gry w Bubble Football

  • Przygotuj wygodny strój sportowy do gry.
  • Podziel się na dwa mieszane zespoły.
  • Przestrzegaj regulaminu, który przedstawi ci przed rozgrywką profesjonalny animator.
  • Warto mieć ze sobą wodę i ręcznik. Bubble Football to niezwykle energetyczna dyscyplina.
  • Warto mieć ze sobą profesjonalnego fotografa. Zdjęcia z gry to wyjątkowa pamiątka.

Przygotowaliśmy dedykowane pakiety na imprezy firmowe z dmuchanymi kulami:

  • Pakiet Bubble Football
  • Pakiet Archery Tag
  • Pakiet Bubble Football + Archery Tag

Wybierz pakiet i spraw swoim pracownikom wyjątkową grę, którą zapamiętają do końca życia!

Bubble Football

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *