Urodziny dziecka to bardzo ważny dzień dla jubilata. Dzieciaki często dużo wcześniej przed terminem zastanawiają się jakie otrzymają prezenty, jak będzie zorganizowane przyjęcie urodzinowe, czym nas rodzic zaskoczy. Szukając inspiracji warto poznać 4 niekonwencjonalne pomysły na urodziny dziecka, które dla was przygotowaliśmy. Spośród wszystkich pomysłów wyróżnia się Bubble Football, które są hitem w trendach zabaw dla dzieci na rok 2019. Sprawdź, który pomysł będzie odpowiedni dla twojego dziecka i zaskocz go niezwykłym przyjęciem.

Urodziny dziecka z Bubble Football

Bubble Football, czyli dmuchane kule to gra w piłkę nożną w nowoczesnej odmianie. To w pełni bezpieczny sport, który pozwala rozwinąć umiejętności współzawodnictwa. Każde dziecko otrzymuje dmuchaną kulę dostosowaną do jego wieku i wzrostu. Zazwyczaj rozgrywki odbywają się na hali lub na boisku, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabawa przeniosła się do domowego ogródka. Jedynym warunkiem jest zabezpieczenie terenu poprzez usunięcie niebezpiecznych oraz ostrych przedmiotów. Bubble Football to coraz bardziej popularna gra w Polsce dla dzieci. Jeśli chciałbyś zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka, poznaj już dziś Bubble Football.

Dzieci grające w Bubblle Football

Lepienie prezentów

Czy zdarzało Ci się w dzieciństwie lepić lub ugniatać różne formy? Pamiętasz jak byłeś dumny/dumna z efektów swojej pracy? Jak bardzo chciałaś pochwalić się rodzicom swoim dziełem? Lepienie prezentów wspiera motorykę dziecka, wzbogaca doznania dotykowe oraz stymuluje integrację sensoryczną. Do zabawy przygotuj ciastolinę, masę solną, wstążki, sznurki, patyczki. Obserwuj efekty prac dzieciaków i wspieraj je w osiągnięciu jak najlepszych wyników swojej pracy. Pozwól dziecku kreatywnie działać, w ten sposób rozwinie się jego styl oraz poczucie estetyki

Pudełko z zadaniami

Zabawa z zadaniami to ciekawy pomysł na urodziny dziecka. Celem zabawy jest wykonywanie wylosowanych z pudełka zadań. Każdy z uczestników losuje karteczkę z pudełka, na których zapisane są różne zadania do wykonania, np. zaśpiewaj piosenkę, powiedz wierszyk, opowiedz kawał, zrób 5 przysiadów. Zadania muszą być proste do wykonania i krótkie. Zabawa trwa tak długo aż pudełko zostanie opróżnione ze wszystkich karteczek.

Gra w Archery TagUrodziny dziecka z Archery Tag

Archery Tag, czyli bitwa łuczników to propozycja dla starszych dzieci. To gra, która polega na rywalizacji dwóch drużyn przy użyciu łuków zakończonych gumową gąbką. Na czas gry każdy gracz otrzymuje specjalną maskę, która chroni go przed uderzeniami. Przed bitwą animator przedstawia szczegółowo zasady gry. Dodatkowym atrybutem podnoszącym atrakcyjność Archery Tag jest użycie dmuchanych kul, znanych z Bubble Football jako tarcz. Archery Tag to innowacyjny pomysł na urodziny dziecka, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jeśli jesteś ciekaw ile to kosztuje, sprawdź naszą ofertę.

Urodziny dziecka

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *