Wieczór kawalerski z Archery Tag to rozwiązanie dla wojowników, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę. Jeśli zastanawiasz się jak zaskoczyć Pana Młodego, a dodatkowo chcesz, żeby zapamiętał ten dzień do końca życia wybierz Archery Tag. Bitwa łuczników to nowość na polskim rynku, która z sukcesem podbija kolejne wieczory kawalerskie w polskich miastach. Z artykułu dowiesz się jak zorganizować i zarezerwować wieczór kawalerski z Archery Tag, o czym warto pamiętać, jak się przygotować na ten wyjątkowy dzień.

Wieczór kawalerski z łukami

Archery Tag to gra zespołowa polegająca na rywalizacji dwóch drużyn na łuki. Uczestnicy są wyposażeni w specjalne łuki zakończone miękką gąbką. Celem gry jest wyeliminowanie graczy drużyny przeciwnej, zdobycie flagi lub rozbicie tarczy przeciwników. Mamy dla was przygotowane również scenariusze specjalne dedykowane pod wieczory kawalerskie. Nad całą rozgrywką czuwają doświadczenie trenerzy, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo podczas gry. Każdy uczestnik Archery Tag otrzymuje maskę ochronną oraz ochraniacze przedramienia. Co ważne uderzenia strzałą są bezbolesne oraz nie brudzą ubrań. Po bitwie łuczników nadal będziesz pełen energii na dalszą część wieczoru kawalerskiego.Archery Tag na hali

Jak  zorganizować wieczór kawalerski z Archery Tag?

Wieczór kawalerski z łukami możesz zorganizować właściwie w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu. Jedynym warunkiem jest zabezpieczenie terenu pod rozgrywkę poprzez usunięcie niebezpiecznych przedmiotów, które mogłyby zagrozić uczestnikom gry. Jeśli jesteś zainteresowany Archery Tag zarezerwuj termin przez naszą stronę. Wskaż nam termin oraz miejsce, gdzie chciałbyś zorganizować wieczór kawalerski. Następnie zadzwonimy do Ciebie i potwierdzimy szczegóły wydarzenia. Będziesz miał do dyspozycji profesjonalnych trenerów, którzy wytłumaczą zasady gry, opowiedzą o scenariuszach oraz będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas rozgrywki.

Najpopularniejsze miejsca na wieczory kawalerskie z Archery Tag:

 • hala sportowa
 • boisko sportowe
 • działka
 • domowy ogródek
 • park

Czy Pan Młody będzie zadowolony z Archery Tag?

Nasze statystyki z wieczorów kawalerskich pokazują, że 98% Panów Młodych jest zadowolonych z wybrania Archery Tag. Rywalizacja, szybkość gry oraz walka łuczników sprawiają, że mężczyźni bardzo dobrze czują się w tej grze. Archery Tag wymaga od zawodników koncentracji  oraz niekonwencjonalnych zagrań. Tylko w ten sposób możemy przyczynić się do zwycięstwa naszej drużyny. Jeśli Pan Młody to typ sportowca, dla którego ruch i kondycja jest ważna to istnieje prawdopodobieństwo, że Archery Tag stanie się jego nową ulubioną dyscypliną sportową.
Chłopak grający w Archery Tag

Rezerwuję Archery Tag. O czym warto pamiętać?

 • Archery Tag to gra zespołowa, w której rywalizują dwie drużyny. Do gry potrzebna jest grupa.
 • Profesjonalny trener przed grą przekaże zasady oraz będzie dbał o twoje bezpieczeństwo.
 • Do gry nie jest wymagany strój sportowy, jednak rekomendujemy wygodne ubranie.
 • Mamy przygotowane scenariusze gier w Archery Tag pod wieczory kawalerskie.
 • Archery Tag to ogromna dawka adrenaliny i rywalizacji dla prawdziwych mężczyzn!

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym wieczorze kawalerskim wybierz Archery Tag.

Przygotowaliśmy dedykowane pakiety na wieczory kawalerskie:

 • Pakiet Bubble Football
 • Pakiet Archery Tag
 • Pakiet Bubble Football + Archery Tag
Archery Tag

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *